Göz Altı Torbaları

Göz Altı Torbaları 

Genetik faktörler, stres, hormonal değişimler, sinüs sorunları, yanlış beslenme, uyku düzensizliği, alerjik reaksiyonlar ve yaşlanma gibi çeşitli nedenlerle ortaya çıkar. 

Göz Altı Torbaları Nasıl Tedavi Edilir? 

 

  • Kimyasal Peeling 

 

Göz altı derisinin hassas yapısına uygun olarak glikolik asit ve organik silisyum içeren bir formül hazırlanır. Bu Formül peeling yöntemi ile göz etrafına ve her iki göz kapağına uygulanır. Hazırlanan formülde glikolik asitin laktik asit ile kullanımı ürünün etkisini arttırmaktadır. 

 Her cilt tipine kolaylıkla uygulanabilen kimyasal peeling yöntemi tahrişe sebep olmaz. Uygulamanın ardından göz ve göz çevresinde herhangi bir yan etki görülmez. Uygulama yapılan bölgeye işlem sonrasında bakım kremleri sürülür. İşlemden sonra yüksek faktörlü güneş kremi kullanımı ihmal edilmemelidir. 

 

  • Fraksiyonel Lazer 

 

 Cilt bakımı, yaşlılık belirtilerinin ortadan kaldırılması, çeşitli cilt sorunları için güvenle kullanılan Fraksiyonel lazer teknolojisi ile göz altı torbalarından kolaylıkla kurtulmak mümkün. 

 Fraksiyonel lazer ile göz altı torbaları tedavisinde ortalama 4-6 seansta kesin sonuç alınır. Bu seans süresi tedavinin yanıt verme hızına göre değişim gösterebilmektedir. 

 Gelişmiş lazer teknolojisi olan Frasiyonel lazer sistemi öncelikle kişinin cildini değerlendirip ardından en uygun tedaviyi belirleyen uzmanlar tarafından uygulanması gereken, güvenli ve kalıcı sonuçlar veren, sağlıklı bir tedavi şeklidir. 

leke-tedavisi-ankara-3

Neden Biz

Tutum ve Davranışlar

Gündelik yaşamın alışkanlıkları, tutum ve davranışları, toplumun kültürü ve insanı anlamada önemli veriler olarak kabul edilmektedir.

Birinci Hedefimiz

Estetik, güzellik ihtiyaçlarını sağlamak için yolun başındayken kitlelere hızlı şekilde ulaşmak, iletişim kurmak,-.

Strateji

Türkiye’de önde gelen isimlerinden olduğumuzu kanıtlama yolunu hedef seçtik. Dinamik stratejilerimizle tereddütsüz kararlılığımızı ortaya koyduk.

Teknoloji Yatırım

Türkiye’de sağlık estetik, güzellik sektörünü geliştirebilen kimliğiyle maksimum hizmet anlayışıyla danışanlarına ev sahipliği yaptı.

Amacımız

Amacımız tüm süreçlerde aynı doğrultuda başarılı olmamızda rol alan önemli etkenlerle sağlıklı, güvenli, hızlı, kolay, pratik kullanım ortamını sağlamak.